DOŚWIADCZONY DEWELOPER

O NAS

MK INWESTYCJE R. MENDALKA, M. KELLER to spółka deweloperska, zajmująca się budową osiedli mieszkaniowych, która istnieje na rynku już od 2015 roku. Właścicielami spółki są osoby, posiadające wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa mieszkaniowego – wielorodzinnego oraz w branży deweloperskiej. Zdobywali je jako udziałowcy i zarządzający w spółkach deweloperskich, jak również właściciele i zarządzający firmami branży budowlanej.

MK INWESTYCJE

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie, dzięki czemu gwarantujemy usługi najwyższej jakości, które wykonywane są rzetelnie, szybko i na czas. Nasze doświadczenie i osiągnięcia są gwarancją wykonania nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych.

To co nas wyróżnia, to widoczny już na pierwszy rzut oka – wysoki standard wykonania. Współpracujemy z doświadczonymi pracowniami architektonicznymi, stosujemy sprawdzone rozwiązania oraz materiały. Za wyborem mieszkania z naszej oferty przemawiają nie tylko korzystne ceny, ale także bardzo wysoki standard mieszkań, jak również całego osiedla.

Podczas całego procesu budowlanego jesteśmy z naszymi Klientami w stałym kontakcie, traktując każdego indywidualnie. Mając na uwadze wygodę i komfort naszych Klientów stale podwyższamy standard naszych projektów inwestycyjnych poprzez zastosowanie dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak windy, powietrzne pompy ciepła czy instalacje fotowoltaiczne. Dlatego też z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć o sobie:

BUDUJEMY LEPIEJ!

NASZE INWESTYCJE

INWESTYCJE ZREALIZOWANE

110

mieszkań
Działdowo

52

mieszkań
Działdowo

174

mieszkań
Rypin

131

mieszkań
Żuromin

INWESTYCJE W BUDOWIE

210

mieszkań
Żuromin

174

mieszkań
Rypin

497

mieszkań
Nidzica

INWESTYCJE PLANOWANE

128

mieszkań
Żuromin

700

mieszkań
Ostrołęka

ponad

1000

mieszkań
na terenie
innych miast

SOLIDNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ I WYCHODZENIE
NAPRZECIW OCZEKIWANIOM KLIENTÓW,
TO FUNDAMENTALNE WARTOŚCI SPÓŁKI
MK INWESTYCJE

KOMFORT, WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

RYPIN

ŻUROMIN

NIDZICA

DZIAŁDOWO

OSTROŁĘKA

Realizujemy swoje projekty w miastach o dużym potencjale, ponieważ urodziliśmy się, dorastaliśmy i obecnie mieszkamy w mieście o wielkości zbliżonej do wszystkich miast, w których realizujemy swoje inwestycje. Jesteśmy w stanie doskonale zrozumieć potrzeby i oczekiwania mieszkańców będących naszymi klientami, dlatego inwestujemy w tych miastach – uważamy, że mieszkańcy i same miasta mają ogromny potencjał.

NASZA MISJA

Otaczaj się pięknem,
żyj komfortowo

Naszą misją jest dostarczanie klientom mieszkań oraz apartamentów o najwyższej na rynku jakości, dostępnych na przystępnie skalkulowanym poziomie cenowym.

Wyznacznikiem naszych działań jest gwarancja bezpieczeństwa i komfortu naszych klientów. Do budowy osiedli wybieramy najwyższej jakości materiały, a nad przebiegiem procesu inwestycyjnego czuwają specjaliści.

Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani faktem posiadania własnego – wyjątkowego mieszkania, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy zarówno do właściwej realizacji naszych projektów, jak i późniejszych kontaktów z użytkownikami.

Naszym celem jest tworzenie nowoczesnej, przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni, która przyniesie naszym klientom pełne zadowolenie.

SPEŁNIAJ MARZENIA

 

Nasze działania, to nie tylko budowanie, to także kreacja przestrzeni, tworzymy piękne, funkcjonalne osiedla. Przykładamy wagę do każdego szczegółu, bo nie tylko budujemy, ale przede wszystkim realizujemy marzenia Klientów o własnym mieszkaniu.