Przejdź do sekcji

  NOWA INWESTYCJA W MIEŚCIE RYPIN

  DĘBOWE ZACISZE II

  Dębowe Zacisze II jest siostrzaną inwestycją istniejącego już osiedla Dębowe Zacisze. Projekt realizowany w Rypinie przy ul. Koszarowej posiada w swojej ofercie mieszkania najwyższej jakości. Osiedle to jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i ciszę, a jednocześnie chcących mieć łatwy dostęp do miasta. Inwestycja stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim. W grę wchodzi nowoczesne budownictwo oraz duża ilość drzew dająca namiastkę parku  w centrum osiedla.

  ETAPY BUDOWY

  DĘBOWE ZACISZE II

  O inwestycji

  Budynki przy ul. Koszarowej to inwestycja niewątpliwie dopracowana w każdym detalu. Jasna elewacja budynku przełamana zostanie drewnianymi elementami. Wyjątkowe połączenie dobrze zestawionych ze sobą kolorów będzie cechowało się elegancją, a wraz z już istniejącym osiedlem stworzy spójną całość. Każdy z budynków został zaprojektowany z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców, a aranżacja części wspólnych oraz ciekawe i nowoczesne detale nadadzą wyjątkowy klimat, w którym każdy z mieszkańców będzie się czuł dobrze. Na osiedlu zadbano również o zaprojektowanie dużej ilości zieleni. Na terenie znajdować się będą liczne nasadzenia dębowych drzew i krzewów, które nie tylko będą stanowiły ozdobę, ale również wpłyną na poprawę jakości powietrza w okolicy. Roślinność znajdująca się na terenie inwestycji będzie idealnie komponować się z budynkami, podkreślając ich charakter.

  Docelowo kompleks zawierać będzie dwa budynki o nowoczesnej i niebanalnej architekturze. W naszej ofercie znajdą Państwo przestronne, a jednocześnie przytulne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 34,55 m² do 62,77 m². W każdym z budynków na ośmiu kondygnacjach powstanie łącznie 87 mieszkań, a na kondygnacji podziemnej zaprojektowano komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Do mieszkań położonych na piętrach przylegać będą przestronne balkony, co pozwoli korzystać z przestrzeni zewnętrznej mieszkania i cieszyć się widokami. Natomiast dla chcących mieć swój prywatny kawałek zieleni, oferujemy piękne mieszkania z ogródkami.

  Inwestycja Dębowe Zacisze II będzie w pełni monitorowana poprzez zastosowanie kamer zewnętrznych, zaś w lokalach zostaną zainstalowane wideodomofony w celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom jak największego bezpieczeństwa. Komunikację między piętrami zapewnią dwie cichobieżne windy, a do wszystkich lokali zostaną zamontowane drzwi antywłamaniowe. Stosując trzy-szybowe okna zapewnimy naszym mieszkańcom ciszę, ciepło i idealne warunki do odpoczynku. Na parkingach posadzona zostanie większa ilość drzew, tak aby stworzyć komfortowe, zacienione miejsca parkingowe oraz namiastkę parku w centrum osiedla. Zaplanowane ze szczególna dbałością detale wykończeniowe wraz z placem zabaw dla dzieci w różnym wieku i miejscami rekreacyjnymi, takimi jak siłownia zewnętrzna, kąciki czytelniane oraz szachowe wpływają na wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tej Inwestycji.

  Nasze mieszkania posiadają możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń według przyszłego mieszkańca, polegającej na możliwości przebudowy, przesunięcia ścianek działowych oraz wewnętrznych instalacji (szczegóły w karcie mieszkania).

  Rozwiń

  Zwiń

  WIDEODOMOFONY

  SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

  ZIELEŃ

  MONITORING

  PLAC ZABAW

  STOJAKI NA ROWERY

  PARKING

  WINDY

  LOKALIZACJA

  Osiedle Dębowe Zacisze II powstaje w spokojnej okolicy, przy ul. Koszarowej, z której bardzo łatwo dotrzeć do dowolnej innej części miasta:

  • RYPIŃSKIE CENTRUM SPORTU – 2 min.
  • SZKOŁA – 3 min.
  • SKLEPY I GAELRIA HANDLOWA – 3 min.
  • KOŚCIÓŁ – 1 min.

  STANDARD WYKOŃCZEŃ

  • ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane z bloczka silikatowego i gazobetonu oraz konstrukcyjne elementy żelbetowe
  • ścianki rozdzielające komórki lokatorskie oraz drzwi wejściowe do komórek lokatorskich, ażurowe w lekkiej konstrukcji stalowej – tzw. panele stalowe
  • stropy – żelbetowe (monolityczne lub typu filigran)
  • dach w konstrukcji żelbetowej, ocieplony, pokryty papą
  • węzeł cieplny zasilany z zewnętrznej sieci ciepłowniczej
  • grzejniki ścienne CO z głowicami termoregulacyjnymi
  • drzwi wejściowe do mieszkań w okleinie, antywłamaniowe
  • balustrady: konstrukcja: stal nierdzewna lub aluminium malowane proszkowo z wypełnieniem szklanym, w kondygnacji parteru od strony frontowej z betonowych pustaków systemowych,
  • parapety okienne zewnętrzne – blacha powlekana
  Standard Wykończenia

  ZAGOSPODAROWANIE TERENU

  • ogrodzenie wokół działki – brak,
  • częściowo na granicach działki będą występowały:
  • ogrodzenie ogródków prywatnych przyległych do mieszkań parteru wykonane z paneli drewnianych
  • podkonstrukcja pod roślinność pnącą wykonana jako systemowa, metalowa, ocynkowana, malowane proszkowo, na cokole z koszy gabionowych wypełnionych kamieniem naturalnym
  • brama – brak; w linii wjazdu zamontowany zostanie szlaban wjazdowy automatyczny – sterowany pilotem
  • oświetlenie działki – lampy zewnętrzne, energooszczędne, typu LED
  • utwardzenia z kostki brukowej dróg, chodników (zgodnie z planem zagospodarowania terenu)
  • utwardzenia z betonowej płyty ażurowej miejsc postojowych dla samochodów osobowych (zgodnie z planem zagospodarowania terenu)
  • śmietnik – osobny, wygrodzony siatką lub blachą powlekaną plac na zewnątrz budynku, dostępny tylko dla właścicieli lokali mieszkalnych

  TAK MOŻE WYGLĄDAĆ
  TWOJE MIESZKANIE

  PARTNERZY

  do – 20%

  Na materiały budowlane oraz wykończeniowe.

  ul. Sportowa 29A
  87-500 Rypin

  – 10%

  Meble pod wymiar do każdego pomieszczenia.

  Jasin 7
  87-500 Rypin

  – 5%

  Na meble do każdego pomieszczenia.

  ul. Dworcowa 22
  87-500 Rypin

  – 10%

  Na całą ofertę mebli pod wymiar oraz renowację mebli.

  Krotoszyny 32A
  13-330 Krotoszyny Pomorskie

  do – 10%

  Na akcesoria meblowe oraz szkło dekoracyjne kolorowe oraz ornamentowe w tym lustra.

  Dylewo 50C
  87-500 Rypin

  – 5%

  Na całą ofertę kamieniarską wraz z montażem.

  ul. Księżodworska 6
  13-200 Działdowo

  – 10%

  Na ofertę kompleksowego wyposażenia łazienki.

  ul. Polna 5A
  13-200 Działdowo

  Projekt gratis

  Projektowanie wnętrz –projekt łazienki gratis!
  Przy zamówieniu projektu wnętrza mieszkania powyżej 20 m2.

  ul. Warszawska 32
  87-500 Rypin

  do – 50%

  Ubezpieczenia domów i mieszkań.

  ul. Kościuszki 10
  13-200 Działdowo

  od – 5% do – 10%

  Na sprzęt AGD i RTV.

  ul. Jana Pawła II 2/3
  ul. 21 Stycznia 32A

  87-500 Rypin