Przejdź do sekcji

  NOWA INWESTYCJA W MIEŚCIE ŻUROMIN

  MAZOVIA EKO PARK

  W II kwartale 2023 roku przy ul. Malinowej 1 w Żurominie zakończyliśmy budowę pięciokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego składającego się z 68 mieszkań. Na terenie Osiedla Mazovia Eko Park planowane jest wybudowanie docelowo 6 budynków z zabudową mieszkaniową wielorodzinną. Budynek składa się z 5 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej, na której przygotowano halę garażową wraz z komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami technicznymi i gospodarczymi. W budynku znajdują się dwie cichobieżne windy komunikujące część mieszkalną z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi.

  ETAPY BUDOWY

  MAZOVIA EKO PARK

  O INWESTYCJI

  W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb lokale mieszkaniowe, o powierzchniach od 37 do 99 m2, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas mieszkania charakteryzują się ciekawym, a przy tym niezwykle praktycznym układem, który pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Podwyższony standard Osiedla Mazovia- Eko Park min. in. o windy, miejsca postojowe w hali garażowej podnosić będzie, także komfort Państwa mieszkania.

  U Nas można zamieszkać wśród zieleni i z własnym ogrodem! Niektóre prywatne ogródki mają nawet ponad 100 m2. Dzięki czemu znajdzie się w nich miejsce na część wypoczynkową bądź rekreacyjną, kącik zabaw dla dzieci czy ogródek ziołowy. Ciekawym rozwiązaniem będą również lokale mające do dyspozycji bardzo przestronne i wygodne balkony, które zapewnią naszym mieszkańcom prywatność i kameralną atmosferę na świeżym powietrzu.

  Osiedle Mazovia-Eko Park to nowopowstająca, prestiżowa, inwestycja deweloperska realizowana pomiędzy ulicami Wyzwolenia i Malinową w Żurominie. Lokalizacja to jeden z kluczowych czynników wyboru nowego miejsca do życia, dlatego odkryj jedyne w swoim rodzaju miejsce, które w szczególny sposób łączy kameralną atmosferę prywatności ze znakomitym dostępem do wszelkich miejskich atrakcji. Osiedle Mazovia- Eko Park to idealny wybór dla aktywnie żyjących osób, które cenią sobie komfort życia w mieście, dogodną komunikację do pracy, szkoły a także doskonałe warunki do wypoczynku. Okolica ta zachwyci zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i osoby, które marzą o spokojnej chwili na świeżym powietrzu. Zieleń i możliwość rekreacji to nie jedyne zalety oferowanej lokalizacji. W pobliżu inwestycji działają sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia, kościół i zakłady pracy. Nie brakuje tu także szkół i przedszkoli, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi. Nowoczesny projekt i powstała dzięki niemu funkcjonalna przestrzeń zapewnią mieszkańcom komfort i intymność.

  Nasze mieszkania posiadają możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń według przyszłego mieszkańca, polegająca na możliwości przebudowy, przesunięcia ścianek działowych oraz wewnętrznych instalacji (szczegóły w karcie mieszkania).

  Rozwiń

  Zwiń

  Garaż podziemny

  Plac zabaw

  Wideodomofony

  Siłownia zewnętrzna

  Parkingi zewnętrzne

  Windy

  Zieleń

  Monitoring

  LOKALIZACJA

  Osiedle „Mazovia- Eko Park” powstaje pomiędzy ulicami Wyzwolenia i Malinową w Żurominie, z której bardzo łatwo dotrzeć do dowolnej innej części miasta:

  • Szkoły – 2 min.
  • Urzędy i banki – 2 min.
  • Sklepy i Galeria Handlowa – 3 min.
  • Stacja Paliw – 2 min.

  STANDARD WYKOŃCZEŃ

  • wykończenie części wspólnych budynków, klatek schodowych i korytarzy materiałami najwyższej jakości
  • ciepłomierze pozwalające na rozliczenie fatycznego, a nie szacunkowego zużycia
  • oświetlenie części wspólnych lampami LED, sterowane czujnikami ruchu, zmniejszające zużycie energii
  • indywidualne liczniki wszystkich mediów bezpośrednio przy mieszkaniach
  • szybkie i cichobieżne windy wysokiej klasy, łączące część mieszkalną z komórkami lokatorskimi i garażami podziemnymi
  Standard wykonczen

  ZAGOSPODAROWANIE TERENU

  Na terenie osiedla powstanie bardzo duży i imponujący obiekt sportowo-rekreacyjny, który podzielony zostanie na trzy części, dzięki czemu każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie. W centralnej części obiektu, do którego prowadzić będzie malownicza alejka, możemy spodziewać się pięknie zagospodarowanego placu z nowoczesną fontanną, gdzie w towarzystwie kwiatów i krzewów staną ławki, a elegancji i kameralnej atmosfery nadadzą im ażurowe pergole.

  Tuż obok, stworzymy bardzo duży, funkcjonalny, a przede wszystkim w pełni bezpieczny otwarty plac zabaw dla dzieci w wieku +3, gdzie będą czekały na nich liczne atrakcje tj. trampoliny, linarium, tablica do rysowania, karuzela i wiele innych. Osiedle w całości będzie oświetlone lampami LED oraz monitorowane.

  Rozwiń

  Zwiń

  TAK MOŻE WYGLĄDAĆ
  TWOJE MIESZKANIE

  PARTNERZY

  -3%
  Rabatu i sprzedaż ratalna przy zakupie pełnego wyposażenia AGD.
  ul. Piłsudskiego 18, 09-300 Żuromin

  -12%
  Na całą ofertę mebli w salonach.
  ul. Grunwaldzka 40, 13-200 Działdowo; Nowa Wieś 8A, 06-500 Mława

  -50%
  Ubezpieczenia domów i mieszkań.
  ul. Kościuszki 10, 13-200 Działdowo

  -10%
  Na produkty dostępne w Salonie. Projekt
  łazienki gratis, przy zakupie towaru. Rabat nie obowiązuje na towary objęte promocją, przeceną lub wyprzedażą.
  ul. Przemysłowa 4/8B, 09-300 Żuromin

  Projektowanie wnętrz – projekt łazienki gratis!
  Przy zamówieniu projektu wnętrza mieszkania powyżej 20 m2.
  ul. Warszawska 32, 87-500 Rypin

  -10%
  Na materiały budowlane i wykończeniowe. Rabat nie obowiązuje na towary objęte promocją, przeceną lub wyprzedażą.
  ul. Przemysłowa 4/8B, 09-300 Żuromin

  -10%
  Kompleksowe wyposażenie łazienki.
  Rabat nie obowiązuję na towary objęte
  promocją, przeceną lub wyprzedażą.
  ul. Polna 5A, 13-200 Działdowo

  od -10% do -15%
  Producent mebli pod wymiar.
  ul. Męczenników 14, 13-200 Działdowo