Przejdź do sekcji

  NOWA INWESTYCJA W MIEŚCIE NIDZICA

  MAZURIA EKO PARK

  Mazuria Eko Park to inwestycja, która znajduje się w nowotworzonej części miasta przy ulicy Sportowej w Nidzicy. Kompleks charakteryzuje się kameralnością, a także niebanalną architekturą połączoną ze świetną organizacją części wspólnych i wspaniałym kompleksem sportowo- rekreacyjnym. Charakteru tej inwestycji niewątpliwie dodaje pełna ciszy i spokoju lokalizacja, jednak z szybką i bezpośrednią możliwością dojazdu do centrum.

  ETAPY BUDOWY

  MAZURIA EKO PARK

  O INWESTYCJI

  Kompleks zawierać będzie siedem budynków o nowoczesnej i niebanalnej architekturze zaprojektowane z dużą dbałością o komfort i wygodę mieszkańca. W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb lokale o powierzchniach od 35,48 m2 do 65,74 m2, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Budynki składają się z sześciu kondygnacji naziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, na której zaprojektowano hale garażową, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne.
  Budynki przy ul. Sportowej to inwestycja dopracowana w każdym detalu. Wyjątkowe połącznie kolorów, które doskonale się ze sobą komponują, stworzą elegancką całość. Aranżacja części wspólnych i ciekawe, nowoczesne detale nadadzą wyjątkowy klimat. Zaprojektowana roślinność znajdująca się na terenie inwestycji będzie idealnie komponować się z budynkami; podkreślając ich charakter.

  Każdy budynek wyposażony zostanie w dwie windy, które umożliwią przedostanie się na wszystkie kondygnacje. W każdym z budynków na sześciu kondygnacjach powstanie łącznie 71 mieszkań. Do części mieszkań na parterze przynależeć będą tarasy oraz prywatne ogródki o bardzo dużej powierzchni (do około 5 arów), a pozostałe mieszkania posiadać będą przestronne balkony, co daje możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, a jednak wciąż w obrębie własnego mieszkania.
  Nasze mieszkania posiadają możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń według przyszłego mieszkańca, polegająca na możliwości przebudowy, przesunięcia ścianek działowych oraz wewnętrznych instalacji (szczegóły w karcie mieszkania).

  Rozwiń

  Zwiń

  Fotowoltaika

  Garaż podziemny

  Parking zewnętrzny

  Wideodomofony

  Windy

  Monitoring

  Zieleń

  Plac zabaw

  Siłownia zewnętrzna

  Street workout

  Boisko wielofunkcyjne

  Park linowy

  Stojaki na rowery

  LOKALIZACJA

  Osiedle „Mazuria- Eko Park” powstaje przy ul. Sportowej w Nidzicy, z której bardzo łatwo dotrzeć do dowolnej innej części miasta:

  • Szkoły – 2 min.
  • Stadion Miejski – 1 min.
  • Urzędy i banki – 2 min.
  • Stacja Paliw – 2 min.

  Standard wykończeń

  • wykończenie części wspólnych budynków, klatek schodowych i korytarzy materiałami najwyższej jakości
  • instalacja fotowoltaiczna – na potrzeby podgrzania ciepłej wody użytkowej oraz częściowego zasilania oświetlenia w częściach wspólnych budynku, hali garażowej i części oświetlenia zewnętrznego terenu przynależnego do budynku
  • ciepłomierze pozwalające na rozliczenie fatycznego, a nie szacunkowego zużycia
  • oświetlenie części wspólnych lampami LED, sterowane czujnikami ruchu, zmniejszające zużycie energii
  • indywidualne liczniki wszystkich mediów bezpośrednio przy mieszkaniach
  • szybkie i cichobieżne windy wysokiej klasy, łączące część mieszkalną z komórkami lokatorskimi i garażami podziemnymi
  Standard wykończenia

  Zagospodarowanie terenu

  Na terenie osiedla powstanie bardzo duży i imponujący obiekt sportowo-rekreacyjny, który podzielony zostanie na strefy, dzięki czemu każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie. Zaplanowane ze szczególną dbałością detale wykończeniowe wraz z ogrodzonym nowoczesnym, w pełni bezpiecznym placem zabaw dla dzieci w różnym wieku i miejscami rekreacyjnymi, takimi jak siłownia zewnętrzna, street workout, boisko pełnowymiarowe, mini park linowy, strefa malucha, wpływają na wyjątkowy i niepowtarzalny charakter tej inwestycji. Ta strefa będzie miejscem ćwiczeń, wypoczynku i spotkań mieszkańców osiedla. Sprzęty, które wchodzą w skład strefy wypoczynku dostosowane są zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i seniorów, osób początkujących oraz zaawansowanych sportowców.

  Przemyślana infrastruktura osiedlowa, strefa parkingowa dla mieszkańców, starannie dobrane elementy małej architektury tj. wygodne ławki, pergole zatopione wśród zieleni, kosze, alejki do spacerowania, nadadzą osiedlu elegancji i nowoczesności. Na terenie osiedla powstaną kąciki czytelniane oraz miejsca do rozgrywek szachowych i warcabowych uzupełnione licznymi nasadzeniami drzew i krzewów. Osiedle w całości będzie oświetlone lampami LED oraz monitorowane.

  Rozwiń

  Zwiń

  TAK MOŻE WYGLĄDAĆ
  TWOJE MIESZKANIE

  Partnerzy

  -10%

  Na materiały budowlane i wykończeniowe.
  ul. Traugutta 24,

  13-100 Nidzica

  -10%

  Na materiały budowlane i wykończeniowe.
  ul. Żeromskiego 12c,

  13-100 Nidzica

  – 10%

  Na ofertę kompleksowego wyposażenia łazienki.
  ul. Polna 5A,

  13-200 Działdowo

  – 5 %

  Na całą ofertę kamieniarską wraz z montażem.
  ul.  Księżodworska 6,

  13-200 Działdowo

  -12%

  Na całą ofertę mebli w salonach.

  ul. Olsztyńska 8, 13-100 Nidzica

  ul. Grunwaldzka 40, 13-200 Działdowo

  Nowa Wieś 8A, 06-500 Mława

  10%

  Na całą ofertę mebli pod wymiar oraz mebli dostępnych w salonie.
  ul. Męczenników 14,

  13-200 Działdowo

  – 10%

  Na całą ofertę mebli pod wymiar oraz renowację mebli.

  Krotoszyny 32A

  13-330 Krotoszyny Pomorskie

  do – 50%

  Ubezpieczenia domów i mieszkań.

  ul. Kościuszki 10,

  13-200 Działdowo