Przejdź do sekcji

  ZREALIZOWANA INWESTYCJA W MIEŚCIE RYPIN

  DĘBOWE ZACISZE

  DĘBOWE ZACISZE to inwestycja zrealizowana w Rypinie przy ul. Koszarowej 6 (Budynek Nr 2) z ofertą mieszkań o najwyższej jakości. Budynek charakteryzuje się zarówno elegancją, jak i nowoczesnością oraz znajduje się w miejscu, gdzie mieszkańcy doświadczają dużo spokoju oraz ciszy. Inwestycja ta stanowi niewątpliwie atrakcyjną ofertę na rynku deweloperskim, tym bardziej, że w grę wchodzi nowoczesne budownictwo z funkcjonalnymi mieszkaniami.

   

  ETAPY BUDOWY

  DĘBOWE ZACISZE

  O inwestycji

  Budynek przy ul. Koszarowej 6 to inwestycja dopracowana w każdym detalu. Jasna elewacja budynku przełamana została drewnopodobnymi elementami. Wyjątkowe połączenie kolorów, które doskonale się ze sobą komponują, stworzyły elegancką całość. Aranżacja części wspólnych i ciekawe, nowoczesne detale nadały wyjątkowy klimat. Także zaprojektowana roślinność znajdująca się na terenie inwestycji  idealnie komponuje się z budynkiem, podkreślając jego charakter.  Budynek wyposażony jest w dwie windy, które umożliwią przedostanie się na wszystkie kondygnacje. W budynku na ośmiu kondygnacjach powstało łącznie 87 mieszkań. Do części mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki, a mieszkania na pozostałych piętrach posiadają przestronne balkony.

  WIDEODOMOFONY

  SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

  ZIELEŃ

  MONITORING

  PLAC ZABAW

  GARAŻE PODZIEMNE

  PARKING

  WINDY

  LOKALIZACJA

  Budynek nr 2 osiedla „Dębowe Zacisze” powstał w spokojnej okolicy, przy ul. Koszarowej 6, z której bardzo łatwo dotrzeć do dowolnej innej części miasta:

  • RYPIŃSKIE CENTRUM SPORTU – 2 min.
  • SZKOŁA – 3 min.
  • SKLEPY I GALERIA HANDLOWA – 3 min.
  • KOŚCIÓŁ – 1 min.

  STANDARD WYKOŃCZEŃ

  • ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane z bloczka silikatowego i gazobetonu oraz konstrukcyjne elementy żelbetowe
  • ścianki rozdzielające komórki lokatorskie oraz drzwi wejściowe do komórek lokatorskich, ażurowe w lekkiej konstrukcji stalowej – tzw. panele stalowe
  • stropy – żelbetowe (monolityczne lub typu filigran)
  • dach w konstrukcji żelbetowej, ocieplony, pokryty papą
  • węzeł cieplny zasilany z zewnętrznej sieci ciepłowniczej
  • indywidualne sterowanie temperaturą w każdym mieszkaniu
  • grzejniki ścienne CO z głowicami termoregulacyjnymi
  • drzwi wejściowe do mieszkań w okleinie, antywłamaniowe
  • balustrady: konstrukcja: stal nierdzewna lub aluminium malowane proszkowo z wypełnieniem szklanym, w kondygnacji parteru od strony frontowej murowane lub betonowe, ocieplone z wyprawą elewacyjną
  • parapety okienne zewnętrzne – blacha powlekana
  Standard wykończeń

  ZAGOSPODAROWANIE TERENU

  Teren wokół budynku został wyposażony w siłownię na świeżym powietrzu, stojaki na rowery, wygodne ławki i porośnięte zielenią pergole, gdzie będzie można zatrzymać się i w otoczeniu pięknych kwiatów, roślin oraz drzew oddać się chwili obecnej. Budynek jest monitorowany i dobrze oświetlony energooszczędnymi lampami LED. Ogrodzenie tarasów zielonych przyległych do mieszkań parteru wykonane jest z paneli drewnianych na cokole z koszy gabionowych wypełnionych kamieniem naturalnym. Obok budynku wybudowany jest parking dla samochodów osobowych, utwardzony z betonowej płyty ażurowej, a wjazdu na teren osiedla strzeże szlaban sterowany pilotem.

  PARTNERZY

  -10%

  Na materiały budowlane i wykończeniowe. Rabat nie obowiązuje na towary objęte promocją, przeceną lub wyprzedażą.

  ul. Powstania Styczniowego 32a,
  87-500 Rypin

  -5%

  Rabat na cały asortyment sprzedawany w Hurtowni Hydraulicznej, poza artykułami objętymi promocją (np grzejniki aluminiowe objęte są stałą promocją). Hurtownia oferuje towary związane z instalacją wodną, kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, armaturę sanitarną, chemię, uzdatniacze wody itp.

  ul. Dojazdowa 6D,
  87-500 Rypin

  – 10% do – 15%

  Rabat dotyczy: szkła dekoracyjnego do szaf przesuwnych, luster robionych na wymiar (w ramach aluminiowych lub do wklejenia), grafiki na szkle do wypełnienia przestrzeni międzyszafkowej w kuchni, systemu MODALUS – stoliki kawowe, kwietniki, półki.

  Dylewo 50C
  87-500 Rypin

  -5

  Meble do każdego pomieszczenia
  Rabat na cały asortyment

  ul. Dworcowa 22,
  87-500 Rypin

  Projekt gratis

  Projektowanie wnętrz –projekt łazienki gratis!
  Przy zamówieniu projektu wnętrza mieszkania powyżej 20 m2

  ul. Warszawska 32,
  87-500 Rypin

  – 10%

  Materiały budowlane i wykończeniowe,
  Rabat na cały asortyment.

  ul. Mławska 51,
  87-500 Rypin

  – 50%

  Ubezpieczenia domów i mieszkań.
  Rabat do -50%

  ul. Kościuszki 10,
  13-200 Działdowo