Osiedle Nidzica


Pragniemy Państwa poinformować, że nasza spółka MK INWESTYCJE S.J., stała się właścicielem działki nr 210, o powierzchni 3,4213 ha, położonej w atrakcyjnej części Nidzicy w bezpośrednim sąsiedztwie „starej” drogi ekspresowej nr 7.
Informujemy, że w IV kwartale 2022 r., planujemy przystąpić do realizacji budowy pierwszego z kilku, budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym, będącego częścią bardzo atrakcyjnego i nowoczesnego osiedla.

Bazując na zdobytym dotychczas doświadczeniu będziemy się starać aby projektowane i budowane przez nas budynki posiadały niebanalną architekturę, osiedle posiadało przemyślaną infrastrukturę, do każdego mieszkania zaproponujemy gratis komórkę lokatorską, jak również postaramy zadbać w szczególny sposób o pozostałe elementy każdego z budynków i całego osiedla. Budowane przez nas budynki będą wyposażane w cichobieżne windy a powierzchnia mieszkań będzie różnorodna.

Warto również podkreślić, że Burmistrz Miasta Nidzica realizuję budowę nowej drogi wraz z chodnikami i całkowitą infrastrukturą (min. oświetlenie i odwodnienie) łączącą ul. Działdowską z drogą wojewódzką nr 538 („stara” droga ekspresowa nr 7), dzięki czemu planowana przez nas inwestycja zostanie dobrze skomunikowana zarówno z centrum miasta jak i całym zapleczem handlowym, szkolnym i kulturalnym.

Gwarantujemy Państwu, że nasza inwestycja mieszkaniowa będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych i imponujących w Nidzicy.
Dlatego już dziś przedzwoń do nas, dowiedz się więcej i zapisz wstępnie na Swoje mieszkanie.

ZOBACZ LOKALIZACJĘ PRZYSZŁEJ INWESTYCJI

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Kontakt