Na terenie Osiedla Mazovia- Eko Park planowane jest wybudowanie docelowo sześciu budynków z zabudową mieszkaniową wielorodzinną, a każdy z nich składał się będzie z 5 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnacji podziemnej, na której przygotowano halę garażową wraz z komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami technicznymi i gospodarczymi. W budynkach znajdować się będą cichobieżne windy komunikujące część mieszkalną z garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi.

W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb lokale mieszkaniowe, o powierzchniach od 37 do 99 m2, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas mieszkania deweloperskie charakteryzują się ciekawym, a przy tym niezwykle praktycznym układem, który pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Podwyższony standard Osiedla Mazovia- Eko Park min. o windy, miejsca postojowe w hali garażowej podnosić będzie także komfort Państwa mieszkania.

U Nas można zamieszkać wśród zieleni i z własnym ogrodem! Niektóre przydomowe ogródki mają nawet ponad 100 m2. Dzięki czemu znajdzie się w nich miejsce na część wypoczynkową bądź rekreacyjną, kącik zabaw dla dzieci czy ogródek ziołowy. Ciekawym rozwiązaniem będą również lokale mające do dyspozycji bardzo przestronne i wygodne balkony, które zapewnią naszym mieszkańcom prywatność i kameralną atmosferę na świeżym powietrzu.

Lokalizacja

Osiedle Mazovia- Eko Park to nowopowstająca, prestiżowa, inwestycja deweloperska realizowana pomiędzy ulicami Wyzwolenia/Malinową w Żurominie. Lokalizacja to jeden z kluczowych czynników wyboru nowego miejsca do życia, dlatego odkryj jedyne w swoim rodzaju miejsce, które w szczególny sposób łączy kameralną atmosferę prywatności ze znakomitym dostępem do wszelkich miejskich atrakcji. Osiedle Mazovia- Eko Park to idealny wybór dla aktywnie żyjących osób, które cenią sobie komfort życia w mieście, dogodną komunikację do pracy, szkoły a także doskonałe warunki do wypoczynku. Okolica ta zachwyci zarówno miłośników aktywnego wypoczynku, jak i osoby, które marzą o spokojnej chwili na świeżym powietrzu. Zieleń i możliwość rekreacji to nie jedyne zalety oferowanej lokalizacji. W pobliżu inwestycji działają sklepy, punkty usługowe, ośrodki zdrowia, kościół i zakłady pracy. Nie brakuje tu także szkół i przedszkoli, co czyni to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi. Nowoczesny projekt i powstała dzięki niemu funkcjonalna przestrzeń zapewnią mieszkańcom komfort i intymność.

Nasze mieszkania posiadają możliwość indywidualnej aranżacji pomieszczeń według przyszłego mieszkańca, polegająca na możliwości przebudowy, przesunięcia ścianek działowych oraz wewnętrznych instalacji (szczegóły w karcie mieszkania).

TERMIN ROZPOCZĘCIA ROBÓT BUDOWLANYCH, BUDYNEK NR 2 – CZERWIEC 2021
TERMIN ZAKOŃCZENIA ROBÓT BUDOWLANYCH. BUDYNEK NR 2 – MAJ 2023

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ MIESZKANIE W INWESTYCJI „MAZOVIA EKO PARK”?

Wysoki Standard:

 • wykończenie części wspólnych budynków, klatek schodowych i korytarzy materiałami najwyższej jakości
 • ciepłomierze pozwalające na rozliczenie fatycznego, a nie szacunkowego zużycia
 • oświetlenie części wspólnych lampami LED, sterowane czujnikami ruchu, zmniejszające zużycie energii
 • indywidualne liczniki wszystkich mediów bezpośrednio przy mieszkaniach
 • szybkie i cichobieżne windy wysokiej klasy, łączące część mieszkalną z garażami podziemnymi, komórkami lokatorskimi i wejściem do budynku
 • możliwość elastycznej aranżacji wnętrz (ścianek działowych, instalacji elektrycznych i sanitarnych)

Udogodnienia i Bezpieczeństwo

 • system monitoringu całego terenu osiedla
 • wideodomofony
 • drzwi antywłamaniowe do mieszkań
 • w częściach wspólnych oraz w mieszkaniach zabezpieczenie przepięciowe, chroniące urządzenia elektroniczne
 • osiedle w całości oświetlone lampami LED

Zagospodarowanie terenu

Projektanci zadbali, aby architektura budynków była nowoczesna i ponadczasowa, a jednocześnie odwoływała się do najlepszych wzorców. Części wspólne osiedla, do tworzenia których podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół, zaskoczą Państwa elegancją, nowoczesnością i funkcjonalnością przy czym nadadzą inwestycji klasy i ponadczasowego wyglądu, a tym samym stworzą niepowtarzalny klimat.
Okolica jest przyjazna i gwarantuje bardziej naturalny rytm dnia i rodzinną atmosferę. Tutaj będą Państwo mieli więcej czasu dla siebie i swoich najbliższych. Docelowo, na terenie inwestycji powstanie bardzo duży i imponujący obiekt sportowo-rekreacyjny, który podzielony zostanie na trzy części, dzięki czemu każdy z mieszkańców znajdzie coś dla siebie.

W centralnej części obiektu, do którego prowadzić będzie malownicza alejka, możemy spodziewać się pięknie zagospodarowanego placu z nowoczesną fontanną gdzie w towarzystwie kwiatów i krzewów staną ławki, a elegancji i kameralnej atmosfery nadadzą im ażurowe pergole. Tuż obok, stworzymy bardzo duży, funkcjonalny, a przede wszystkim w pełni bezpieczny otwarty plac zabaw dla dzieci w wieku +3, gdzie będą czekały na nich liczne atrakcje tj. trampoliny, linarium, tablica do rysowania, karuzela i wiele innych.

Nie zapominamy o najmłodszych i ich opiekunach, dlatego projekt obiektu sportowo- rekreacyjnego uwzględnia również ich potrzeby. To właśnie dla nich przeznaczamy kolejną część obiektu, gdzie powstanie ogrodzony, piaszczysty plac zabaw wyposażony w sprzęt odpowiedni dla dzieci w wieku do 3 lat. Nie zabraknie również miejsca do odpoczynku. Zaprojektowaliśmy zielony plac i podest z drewna kompozytowego, gdzie będzie można przygotować piknik, siąść na leżaku i w pełni się zrelaksować.

Część trzecia obiektu została zaprojektowana z myślą o młodzieży i dorosłych, którzy z całą pewnością odnajdą się na boisku przeznaczonym do koszykówki i piłki nożnej , uczestnicząc wspólnie w grach i zabawach zespołowych. Tuż obok zaprojektowano plac gdzie swoje miejsce znajdą sprzęty do street workout ’u i siłowni zewnętrznej, z której z powodzeniem korzystać będą mogli zarówno nasi młodzi mieszkańcy jak i aktywni seniorzy.
Teren osiedla i obiektu sportowo-rekreacyjnego będzie w całości ogrodzony i monitorowany poprzez zastosowanie kamer zewnętrznych. Monitorowane wejścia do budynków oraz monitorowane hale garażowe i cały teren zewnętrzny, również wpływa na poziom bezpieczeństwa mieszkańców.